• Konferencja

    III Zjazd Naukowy PTBMed i XII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Sekcji Immunotoksykologii i Immunomodulacji Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej

    20.09.2017 - 24.09.2017

  • Rejestracja

    01.02.2017 - 15.09.2017

O konferencji

III Zjazd Naukowy PTBMed i XII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Sekcji Immunotoksykologii i Immunomodulacji Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej

Rodzaj wydarzenia: Konferencja
Dziedzina wydarzenia: Medyczna
Przeznaczenie wydarzenia: Naukowo-medyczne

Wielce Szanowni Państwo!
W imieniu Komitetu Organizacyjnego, mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na III Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Biologii Medycznej oraz XII Konferencję Naukowo-Szkoleniową Sekcji Immunomodulacji i Immunotoksykologii Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej, która odbędzie się w Juracie w dniach: 20-24.09.2017 roku.
Tegoroczna konferencja jest kolejnym spotkaniem najwybitniejszych polskich i zagranicznych naukowców. Jej głównym zadaniem jest promowanie osiągnięć, wymiana doświadczeń oraz integracja środowisk naukowych, klinicznych oraz diagnostycznych z różnych obszarów i dziedzin nauki na rzecz rozwoju dyscypliny wiedzy, jaką jest biologia medyczna.
W tym roku nasze spotkanie odbywać się będzie pod hasłem: „Biologia-Medycyna-Terapia”. Realizując to motto dołożymy wszelkich starań, by mogli się Państwo spotkać z ludźmi, którzy rzeczywiście tworzą współczesną i przyszłą medycynę. Będą to uznani w kraju i na świecie pionierzy i liderzy swoich dziedzin, którzy przedstawią obecny stan wiedzy oraz wyzwania na przyszłość. Wzorem ubiegłych lat nie tylko będziecie Państwo mogli posłuchać ciekawych wykładów, ale także porozmawiać i nawiązać kontakty naukowe w sprzyjającej i ciepłej atmosferze.
Wykład inauguracyjny wygłosi prof. MARIA SIEMIONOW, Director of Microsurgery Research, University of Illinois at Chicago USA.
Licząc na Państwa życzliwość, z wyrazami szacunku i poważania,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Prof. dr hab. Jacek Malejczyk
Prof. dr hab. Andrzej K. Siwicki

Organizator

Polskie Towarzystwo Biologii Medycznej i Sekcja Immunotoksykologii i Immunomodulacji Polskiego Towarzystwa Immunologii Doswiadczalnej i Klinicznej

Współorganizatorzy

Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Aktualności

  • 15 września 2017

    Opłata za zakwaterowanie

    Szanowni Państwo, uprzejmie przypominamy, iż w koszt noclegu wliczone są każdorazowo opłaty za śniadanie i obiad (w dniu następującym po noclegu) bez opłaty za kolację! Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość dokupienia kolacji w dniach 20 i 23.09.2017 w trybie indywidualnym . W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy z p. Ewą Szczucińską: stenia@uwm.edu.pl
  • 12 września 2017

    Program Zjazdu

    Program Zjazdu Jurata 2017

    Załączniki

    Program szczegółowy Jurata 2017 | PDF
  • 1 września 2017

    Przedłużenie terminu zgłaszania prac.

    Szanowni Państwo, W związku z pytaniami o możliwość przedłużenia terminu zgłaszania prac w ramach III Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Biologii Medycznej i XII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Immunotoksykologii i Immunomodulacji PTIDiK informujemy, że termin zgłaszania prac został przedłużony do 04.09.2017 do godziny 23:59. W celu zgłoszenia pracy należy wejść w zakładkę: "MENU" a następnie zalogować się na swój profil (uczestnik musi być zarejestrowany). Po kliknięciu w nazwę Konferencji pojawią się zakładki w tym zakładka: "Zgłaszanie prac". Następnie klikamy "Dodaj pracę" i wybieramy odpowiednią kategorię. Po przejściu do kreatora możemy rozpocząć dodawanie pracy. Z wyrazami szacunku, Komitet Organizacyjny
  • 3 sierpnia 2017

    Osoby Towarzyszące

    Szanowni Państwo, w imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz w celu utrzymania najwyższych standardów, prosimy o to by osoby towarzyszące także dokonały rejestracji w systemie elektronicznym (zaznaczając opcję osoba towarzysząca). Dokonanie rejestracji znacznie ułatwi pracę sekretariatowi Zjazdu. Z góry bardzo dziękujemy.
  • 3 sierpnia 2017

    Opłata konferencyjna

    Szanowni Państwo, w związku z licznymi prośbami, Komitet Organizacyjny Zjazdu postanowił wydłużyć termin obowiązywania niższej opłaty konferencyjnej do dnia 15 sierpnia 2017 roku.
  • 28 lipca 2017

    Zakwaterowanie

    Szanowni Uczestnicy, w związku z ograniczoną liczbą pokojów o podwyższonym standardzie uprzejmie informujemy, iż od dnia 28.07.2017 nie jest już możliwa rezerwacja takiego pokoju. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
  • 19 czerwca 2017

    Zgłaszanie prac

    Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie do zgłaszania swoich prac w ramach III Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Biologii Medycznej i XII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Immunotoksykologii i Immunomodulacji PTIDiK. W celu zgłoszenia pracy należy wejść w zakładkę: "MENU" a następnie zalogować się na swój profil (uczestnik musi być zarejestrowany). Po kliknięciu w nazwę Konferencji pojawią się zakładki w tym zakładka: "Zgłaszanie prac". Następnie klikamy "Dodaj pracę" i wybieramy odpowiednią kategorię. Po przejściu do kreatora możemy rozpocząć dodawanie pracy. Termin zgłaszania prac upływa 31.08.2016 roku.
  • 19 czerwca 2017

    Zakwaterowanie

    Szanowni Państwo, w celu ułatwienia zakwaterowania w czasie konferencji informujemy, iż w załączniku został zamieszczony formularz zakwaterowania który po wypełnieniu należy przesłać na wskazane adresy. Jednocześnie informujemy, że opłatę za zakwaterowanie wpłacacie Państwo na numer konta PTBMed (tak jak opłatę konferencyjną). W cenę każdego pokoju proponowanego w formularzu wliczony jest: nocleg, śniadanie, obiad oraz opłata klimatyczna.

    Załączniki

    Karta zgłoszenia zakwaterowania | DOC
  • 11 maja 2017

    Zgłaszanie prac

    Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie do zgłaszania swoich prac w ramach III Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Biologii Medycznej i XII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Immunotoksykologii i Immunomodulacji PTIDiK. W celu zgłoszenia pracy należy wejść w zakładkę: "MENU" a następnie zalogować się na swój profil (uczestnik musi być zarejestrowany). Po kliknięciu w nazwę Konferencji pojawią się zakładki w tym zakładka: "Zgłaszanie prac". Następnie klikamy "Dodaj pracę" i wybieramy odpowiednią kategorię. Po przejściu do kreatora możemy rozpocząć dodawanie pracy.
  • 25 kwietnia 2017

    Zaproszeni Wykładowcy

    Miło nam poinformować, iż swój udział w konferencji wstępnie potwierdzili wybitni naukowcy. III Zjazd Naukowy PTBMed zaszczycą swoją obecnością: prof. Małgorzata KLOC (USA), prof. Krzysztof ZEMAN (Polska), prof. Cezary SZCZYLIK (Polska), prof. Leszek LISOWSKI (Australia), prof. Przemysław SIKORA (Polska), prof. Marta GAJEWSKA (Polska), dr Krzysztof CHYLIŃSKI (Austria), dr Maria KOTOWSKA (Polska).
  • 25 kwietnia 2017

    Zgody

    Szanowni Uczestnicy, uprzejmie prosimy aby w trakcie logowania zwrócić szczególną uwagę na to, by wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptację regulaminu sprzedaży usług szkoleniowych. Obie zgody są niezbędne do prawidłowego procesu rejestracji i uczestnictwa w Konferencji.
  • 21 kwietnia 2017

    Młodzi Naukowcy

    Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy młodych pracowników naukowych do zgłaszania prac. Jak każdego roku na autorów najlepszych doniesień ustnych i plakatowych czekają atrakcyjne nagrody! Dodatkowo studenci i doktoranci do 31.07.2017r płacą tylko 200 zł opłaty konferencyjnej. Sesje dla młodych naukowców zostały zaplanowane w sobotę tak aby nie kolidowały z ewentualnymi obowiązkami na macierzystych jednostkach naukowych. Aby doniesienie ustne lub plakat mógł być zakwalifikowany do Sesji Młodych Naukowców musi spełnić dwa warunki: po pierwsze, minimum 50 % autorów może być w wieku maksymalnie do 35 roku życia oraz pierwszy i prezentujący pracę autor musi liczyć sobie nie więcej niż 35 lat. Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych pracowników nauki!
  • 21 kwietnia 2017

    Osoby towarzyszące

    Szanowni Państwo, uprzejmie przypominamy, iż możliwość rejestracji (JEDNEJ) osoby towarzyszącej przysługuje tylko uczestnikowi standardowemu lub członkowi PTBMed/PTIDiK.
  • 21 kwietnia 2017

    prof. Maria SIEMIONOW

    Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż gościem honorowym III Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Biologii Medycznej będzie prof. Maria SIEMIONOW która wygłosi także wykład inauguracyjny w pierwszym dniu zjazdu.

Opłaty

    Konto bankowe

    68 1020 1042 0000 8102 0312 3098

    Opłatę konferencyjną (bez opłaty za zakwaterowanie) należy wnieść do 31 lipca 2017 r (niższa opłata) lub do 15.09 2017 (wyższa opłata) na konto: 68 1020 1042 0000 8102 0312 3098. Dane do przelewu: Nazwa odbiorcy: POLSKIE TOWARZYSTWO BIOLOGII MEDYCZNEJ Nazwa banku: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA. W tytule przelewu proszę podać: Imię i Nazwisko uczestnika, III zjazd Jurata 2017 Uwaga! W przypadku rezygnacji z udziału w Konferencji organizatorzy zwracają w całości koszt opłaty konferencyjnej do dnia 31.08.2017 r. Po tym terminie opłaty nie będą zwracane.

    Koszty uczestnictwa w konferencji

    Uczestnik Standardowy

    Przy rejestracji do 16 sierpnia 2017
    700,00 PLN

    Przy rejestracji do 15 września 2017
    800,00 PLN

    Członkowie PTBMed lub PTIDiK,

    Przy rejestracji do 16 sierpnia 2017
    550,00 PLN

    Przy rejestracji do 15 września 2017
    650,00 PLN

    Studenci i doktoranci

    Przy rejestracji do 16 sierpnia 2017
    200,00 PLN

    Przy rejestracji do 15 września 2017
    300,00 PLN

    Osoby Towarzyszące

    Przy rejestracji do 16 sierpnia 2017
    300,00 PLN

    Przy rejestracji do 15 września 2017
    400,00 PLN

Informacje Ogólne

PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW

Streszczenia doniesień ustnych i plakatów należy przysłać za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji. Zakończenie naboru prac - 31.08.2017.

WAŻNE TERMINY

Zgłoszenie uczestnictwa oraz streszczenia (formularz elektroniczny na stronie) należy przesłać drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej konferencji.

Wniesienie opłaty konferencyjnej wymagane jest najpóźniej do 15 września 2017 r.


PROGRAM KONFERENCJI PRZEWIDUJE:

•Wykłady plenarne zaproszonych gości (20 lub 30 min.)

•Doniesienia ustne (10 min.)

•Sesję plakatową (wielkość plakatu 70-100 cm)

•Sesję młodych pracowników naukowych (pracownik nauki do 35 roku życia) – doniesienia ustne (10 min.) lub plakat


KOSZTY ZAKWATEROWANIA
Koszty zakwaterowania i wyżywienia w trakcie pobytu na Konferencji pokrywacie Państwo samodzielnie. Proponujemy dla uczestników Zjazdu zakwaterowanie w ośrodku Rewita - WDW Jurata po preferencyjnych cenach.

Program

20 września 2017

Rejestracja

Przyjazd i Rejestracja Uczestników

21 września 2017

Uroczyste Rozpoczęcie Konferencji

Wykład Inauguracyjny

Przerwa kawowa

SESJA I

Biologia Komórki

Przerwa obiadowa

Sesja II

Medycyna Regeneracyjna i Biotechnologia

Walne Zebranie Członków PTBMed

Spotkanie integracyjne

21 września 2017

Sesja III

Współczesne Zagrożenia Zdrowotne

22 września 2017

Sesja IV

Immunologia Doświadczalna i Kliniczna

Przerwa kawowa

Sesja VI

Diagnostyka i Genetyka Medyczna

Przerwa obiadowa

Sesja VII

Biologia Nowotworów

Uroczysta Kolacja

22 września 2017

Sesja VIII

Varia - Sesja Posterowa

Przerwa kawowa

Przerwa obiadowa

Sesja V

Biologia i Medycyna Rozwoju

Uroczysta Kolacja

23 września 2017

Sesja IX

Immunoterapia i Terapia Eksperymentalna

Przerwa kawowa

Sesja X

Sesja Młodych Naukowców

Przerwa obiadowa

Sesja XI

Sesja Posterowa Młodych Naukowców

24 września 2017

Uroczyste zakończenie

Wykładowcy

Albrecht Piotr, dr hab. n. med.

Kliniczne aspekty leczenia biologicznego choroby Crohna u dzieci., 2017-09-22, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa B

AUGUSTYNOWICZ-KOPEĆ Ewa, prof. dr hab. n. med.

Osiągnięcia i braki w realizacji programów walki z gruźlicą w Europie i na świecie., 2017-09-21, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa B

Bartnik Ewa, prof. dr hab. n. biol.

Choroby mitochondrialne., 2017-09-22, 11:30:00 - 13:30:00, Sala wykładowa A

BUŻAŃSKA Leonora, prof. dr hab. n. med.

Organoidy mózgu – czy należy wspomóc samoorganizację komórek macierzystych technikami inżynierii tkankowej?, 2017-09-21, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa A

Chciałowski Andrzej, prof. dr hab.

Zanieczyszczenia powietrza - co na to płuca i serce?, 2017-09-21, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa B

Chyliński Krzysztof, dr

Optimization and development of protein-based CRISPR tools., 2017-09-22, 11:30:00 - 13:30:00, Sala wykładowa A

CIEMERYCH-LITWINIENKO Maria Anna, prof. dr hab. n. biol.

Od pluripotencji do miogenezy., 2017-09-21, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa A

Domagała-Kulawik Joanna, prof. dr hab.

Immunoterapia raka płuca - w stronę medycyny precyzyjnej., 2017-09-23, 09:00:00 - 11:00:00, Sala wykładowa A

Gajewska Małgorzata, dr hab.

Nagroda Nobla za „samozjadanie“ – rola autofagii w fizjologii i patofizjologii komórek., 2017-09-21, 10:30:00 - 12:30:00, Sala wykładowa A

Gołąb Jakub, prof. dr hab. n. med.

Dojrzewanie i krążenie limfocytow., 2017-09-22, 09:00:00 - 11:00:00, Sala wykładowa A

Januszewski Rafał,

Cytometria wielokolorowa - jak planować eksperyment., 2017-09-22, 09:00:00 - 11:00:00, Sala wykładowa A

Kalicki Bolesław, Prof. dr hab.n.med.

Z tym prowadzącym nie skojarzono jeszcze wpisów w programie.

Kieda Claudine, prof.

Potential effects of tumor microenvironment regulation., 2017-09-22, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa A

KLOC Małgorzata, prof. dr hab.

RhoA pathway inhibitors as a remedy for chronic rejection of transplnated organs., 2017-09-23, 09:00:00 - 11:00:00, Sala wykładowa A

Kotowska Maria, dr n. med.

Z tym prowadzącym nie skojarzono jeszcze wpisów w programie.

Kubiak Jacek, dr hab.

Profesor Andrzej K. Tarkowski - wspomnienie., 2017-09-21, 10:30:00 - 12:30:00, Sala wykładowa A
Matematyczne modelowanie inicjacji fazy M cyklu komórkowego., 2017-09-21, 10:30:00 - 12:30:00, Sala wykładowa A

LASEK Witold, prof. dr hab. n. med.

Interleukina 12: nowe trendy w zastosowaniu w immunoterapii nowotworów., 2017-09-22, 09:00:00 - 11:00:00, Sala wykładowa A

LEWANDOWSKA-SZUMIEŁ Małgorzata, prof. dr hab. n. med.

Czy regulacje prawne promują czy niszczą nowe terapie w medycynie regeneracyjnej?, 2017-09-23, 09:00:00 - 11:00:00, Sala wykładowa A

Mackiewicz Andrzej, prof. dr hab. n. med.

Immunoterapia czerniaka: badania przedkliniczne i kliniczne. , 2017-09-23, 09:00:00 - 11:00:00, Sala wykładowa A

MAŁEK Kamilla, prof. dr hab.

Analiza spektroskopowa - holistyczne podejście do detekcji chorób cywilizacyjnych., 2017-09-21, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa A

NOWIS Dominika, prof. dr hab. n. med.

Wplyw arginazy-1 na rozwoj przeciwnowotworowej odpowiedzi immunologicznej., 2017-09-22, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa A

Olejnik Adam,

Płynne biopsje NGS - AVENIO ctDNA panels., 2017-09-22, 11:30:00 - 13:30:00, Sala wykładowa A

Pikuła Michał, dr hab. n. med.

Komórki macierzyste tkanki tłuszczowej i ich zastosowanie w inżynierii tkankowej i medycynie regeneracyjnej., 2017-09-21, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa A

Piprek Rafał , dr hab., prof. UJ

Zastosowanie myszy transgenicznych i sortowania komórek w badaniach nad mechanizmami rozwoju gonad., 2017-09-21, 10:30:00 - 12:30:00, Sala wykładowa A

Poveda Juan Andres, Mr

The many faces of AAV: gene addition tool, genome editing platform, evolutionary partner of human liver and suspect in human HCC., 2017-09-22, 11:30:00 - 13:30:00, Sala wykładowa A

SIEMIONOW Maria, prof. dr hab. n. med.

Nowe terapie komórkowe w medycynie regeneracyjnej., 2017-09-21, 09:15:00 - 10:00:00, Sala wykładowa A

Sikora Przemysław, dr hab. n. med.

Genetycznie uwarunkowane kamice moczowe i nefrokalcynozy., 2017-09-22, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa B

SZCZYLIK Cezary, prof. dr hab. n. med.

Czy istnieją komórki macierzyste nowotworu? – badania na modelu raka nerki., 2017-09-22, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa A

Wąsik Tomasz, dr hab. n. med.

Zoonozy odkleszczowe - epidemiologia, etiopatogeneza, prewencja., 2017-09-21, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa B

WRÓBLEWSKA Barbara, prof. dr hab.

Z tym prowadzącym nie skojarzono jeszcze wpisów w programie.

Zeman Krzysztof, prof. dr hab. n. med.

Leczenie biologiczne chorób immunologicznych w pediatrii w programach lekowych NFZ., 2017-09-22, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa B

Zwolska Zofia, prof. dr hab. n. med.

Braki w wiedzy o zagrożeniach chorobami zakaźnymi wsród personelu medycznego i w społeczeństwie., 2017-09-21, 15:00:00 - 17:00:00, Sala wykładowa B

Żeromski Jan, prof. dr hab. n. med.

Receptory NOD-podobne: rola w immunobiologii i patologii., 2017-09-22, 09:00:00 - 11:00:00, Sala wykładowa A

prof. M. Siemionow

GOŚĆ HONOROWY ZJAZDU - PROF. MARIA SIEMIONOW
W roku 1974 ukończyła studia medyczne w Akademii Medycznej w Poznaniu i uzyskała tytuł zawodowy lekarza. Stopień naukowy doktora z mikrochirurgii uzyskała w 1985, habilitowała się w dziedzinie nauk medycznych w 1992. W 2007 Prezydent Lech Kaczyński nadał Marii Siemionow tytuł naukowy. Po emigracji do USA przebywała od 1985 na stypendium naukowym w Instytucie Christine Kleinert w Louisville w stanie Kentucky, gdzie specjalizowała się w zakresie chirurgii ręki. Od 1995 kieruje oddziałem chirurgii plastycznej i mikrochirurgii w Klinice Kolegium Medycyny w Cleveland w stanie Ohio. Od 2005 jest profesorem na tamtejszym wydziale chirurgicznym. 7 października 2013 odebrała doktorat honoris causa Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest poliglotką, zna 5 języków, w tym polski.

W grudniu 2008 dokonała czwartej na świecie i pierwszej w USA udanej operacji przeszczepienia twarzy. W wyniku 22-godzinnej operacji ośmioosobowy zespół pod jej kierunkiem przeszczepił kobiecie będącej ofiarą postrzelenia ok. 80% powierzchni twarzy pochodzącej od zmarłej dawczyni. Pierwsza udana operacja tego typu miała miejsce w 2005 roku we Francji (biorcą była kobieta pogryziona przez własnego psa), kolejną przeprowadzono w 2006 w Chinach (biorca został zaatakowany przez niedźwiedzia) oraz ponownie we Francji (pacjent cierpiał na deformującą twarz chorobę von Recklinghausena), jednak żaden z tych przeszczepów nie obejmował tak rozległego obszaru twarzy. Przeszczep wymagał połączenia licznych kości, mięśni, nerwów i naczyń krwionośnych. Dzięki przeprowadzonej operacji pacjentka odzyskała utraconą w wyniku wypadku szczękę wraz z podniebieniem, górną wargę, policzki, nos, powiekę dolną, a także odzyskała zdolność samodzielnego oddychania, mówienia i jedzenia. W cztery miesiące po zabiegu pacjentka była w dobrej kondycji psychofizycznej, wychodziła na ulicę, oddychała przez nos (przed operacją oddychała przez rurkę podłączoną do tchawicy), odzyskała zmysł smaku i węchu oraz funkcje mimiczne.

Komitety

Komitet Naukowy

Ewa Skopińska-Różewska

prof. dr hab. n. med.

Andrzej Krzysztof Siwicki

Prof. dr hab.

Jacek Malejczyk

prof. dr hab. n. med.

Leonora Bużańska

prof. dr hab. n. med.

Andrzej Chciałowski

dr hab. n. med.

Joanna Chorostowska-Wynimko

prof. dr hab. n. med.

Jarosław Dastych

prof. dr hab.

Urszula Demkow

Prof. dr hab. n. med.

Joanna Domagała-Kulawik

prof. dr hab. n. med.

Grzegorz Gielerak

gen. dyw. prof. dr hab. n. med.

Bolesław Kalicki

dr hab. n. med

Claudine Kieda

prof.

Małgorzata Kloc

prof. dr hab.

Ewa Kontny

prof. dr hab. n. med.

Jacek Kubiak

dr hab., prof. WIHE

Elżbieta Kucharska

prof. dr hab. n. med.

Małgorzata Lewandowska-Szumieł

prof. dr hab. n. med.

Leszek Lisowski

prof.

Kamilla Małek

dr hab.

Elżbieta Mierzwińska-Nastalska

prof. dr hab. n. med.

Bożena Obmińska-Mrukowicz

prof. dr hab.

Anna Ratajska

prof. dr hab. n. med.

Jacek Rolinski

prof. dr hab. n. med.

Marek Saracyn

dr hab. n. med.

Wanda Stankiewicz

dr hab n. med., prof WIHE

Anna Stasiak-Barmuta

prof. dr hab. n. med.

Sylwia Słotwińska

prof. dr hab. n. med.

Robert Słotwiński

prof. dr hab. n. med.

Cezary Szczylik

prof. dr hab. n. med.

Aleksander Wasiutyński

prof. dr hab. n. med.

Iwona Wawer

prof. dr hab.

Barbara Wróblewska

prof. dr hab.

Komitet Organizacyjny

Jacek Malejczyk

PRZEWODNICZĄCY KOMITETU ORGANIZACYJNEGO

Andrzej Krzysztof Siwicki

PRZEWODNICZĄCY KOMITETU ORGANIZACYJNEGO

Iwona Błażejewska

SEKRETARIAT ZJAZDU

Ewa Szczucińska

SEKRETARIAT KONFERENCJI NAUKOWO-SZKOLENIOWEJ

Barbara Cylińska

Marta Figas

Elżbieta Górska

Ewa Jankowska-Steifer

Edyta Kaczorek

Sławomir Lewicki

Judyta Mews

Dorota Radomska-Leśniewska

Patrycja Schulz

Agata Wawrzyniak

Robert Zdanowski

Miejsce

WDW Rewita Jurata

Adres

Ośrodek "Delfin"
ul. Helska 1
84-150 Hel

Ośrodek wypoczynkowy Rewita Jurata zajmuje powierzchnię ok. 37.6 ha w sosnowym lesie, bogatym w unikalną roślinność. Jego walory wypoczynkowe podnosi lokalizacja na Półwyspie Helskim, zwanym najdłuższym naturalnym molo w Europie, którego unikalność doceniono przyznając miano Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. W miejscu gdzie znajduje się Rewita Jurata półwysep ma około 600 m szerokości, dając doskonałe warunki do kąpieli słonecznych, długich spacerów brzegiem morza, aktywnego wypoczynku oraz uprawiania sportów wodnych.