Formularz rejestracyjny już dostępny
Zarejestruj
 • WITAMY NA STRONACH VI ZJAZDU PTBMed!!!
 • Rejestracja już dostępna!!!
 • Koszty zakwaterowania i wyżywienia w trakcie pobytu na Konferencji pokrywacie Państwo samodzielnie. Proponujemy dla uczestników Zjazdu zakwaterowanie w hotelu AIRPORT (miejsce Zjazdu) po preferencyjnych cenach.

O KONFERENCJI / ABOUT CONFERENCE

VI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Biologii Medycznej BIOLOGIA-MEDYCYNA-TERAPIA

Rodzaj wydarzenia: Konferencja
Dziedzina wydarzenia: Medyczna
Przeznaczenie wydarzenia: Naukowo-medyczne

Polskie Towarzystwo Biologii Medycznej, Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy oraz Uniwersytet Warszawski zapraszają na VI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Biologii Medycznej pod hasłem "BIOLOGIA-MEDYCYNA-TERAPIA", które odbędzie się 19-21 września 2024 roku w Warszawie.

Organizator

Polskie Towarzystwo Biologii Medycznej Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy oraz Uniwersytet Warszawski

ZAPROSZENIE / INVITATION

Szanowni Państwo,
VI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Biologii Medycznej w roku 2024 odbędzie się w Warszawie w dniach 19-21 września. Obrady będą miały miejsce w Airport Hotel Okęcie przy ul. Komitetu Obrony Robotników 24 w Warszawie.
Będzie to tradycyjne spotkanie naukowców i klinicystów zajmujących się szeroko rozumianymi problemami Biologii Medycznej. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów wybitnych przedstawicieli tej dyscypliny nauki, wymienić z nimi poglądy. Będzie też okazja do przedstawienia swoich prac i nawiązania nowych kontraktów zawodowych i przyjacielskich.
Organizację Zjazdu Zarząd Polskiego Towarzystwa Biologii Medycznej tym razem powierzył Wojskowemu Instytutowi Medycznemu – Państwowemu Instytutowi Badawczemu i Uniwersytetowi Warszawskiemu. Tradycyjnie zapraszamy bardzo serdecznie do aktywnego udziału w Zjeździe.
Z wyrazami szacunku,

prof. Ewa Bulska
prof. Bolesław Kalicki
Przewodniczący Komitetu Naukowego

AKTUALNOŚCI / NEWS

 • 10 May 2024

  Oplata konferencyjna / Conference fee

  Szanowni Uczestnicy, przypominamy że niższa opłata konferencyjna obowiązuje jedynie w przypadku rejestracji do 31 maja 2024 roku! Prosimy o dokonywanie rejestracji uczestnictwa w Konferencji. / Dear Participants, we kindly remind you that the lower conference fee applies only to registration until May 31, 2024! Please register to attend the Conference.
 • 6 May 2024

  Plakat VI Zjazdu PTBMed

  Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do rozpowszechniania informacji o VI Zjeździe PTBMed.

  Załączniki

  Plakat PTBMed | JPG
 • 6 May 2024

  Kontakt

  Szanowni Państwo, w przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kierowanie korespondencji na adres:ptbmed24@wim.mil.pl
 • 30 April 2024

  Abstrakty

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że streszczenia doniesień ustnych i plakatów (3000 znaków, w języku angielskim, dodatkowo tytuł wystąpienia w języku polskim i angielskim) należy przysłać za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji. Nabór prac trwa do: 31.07.2024 roku.
 • 22 April 2024

  Rezerwacja noclegów

  Szanowni Państwo, poniżej link dający możliwość rezerwacji noclegu w cenach specjalnie przygotowanych dla uczestników Zjazdu: https://booking.profitroom.com/pl/airporthotelokecie/pricelist/offers/550568/?check-in=2024-09-18&check-out=2024-09-22¤cy=PLN&r1_adults=2&code=PTBMed&no-cache= Rezerwacji można również dokonywać za pośrednictwem: Telefon: +48 22 456 80 00 E-mail: rezerwacja@airporthotel.pl Przy kontakcie z działem rezerwacji należy koniecznie podać hasło: „PTBMed”.
 • 18 April 2024

  WYKŁADY PLENARNE

  W ostatnim dniu Zjazdu wykłady plenarne wygłoszą: prof. Piotr SICIŃSKI i prof. Jacek JEMIELITY. Poza wykładami plenarnymi będziemy gościli wybitnych naukowców polskich i zagranicznych, którzy opowiedzą o swojej pracy w czasie wykładów sesyjnych.

  Załączniki

  prof. Piotr Siciński | JPG
  prof. Jacek Jemielity | JPG
 • 17 April 2024

  WYKŁADY PLENARNE

  W drugim dniu Zjazdy będziemy mieli przyjemność wysłuchać w sesji plenarnej wykładów: prof. Marka ŁOSA oraz prof. Krzysztofa PYRCIA.

  Załączniki

  prof. Krzysztof Pyrć | JPG
  prof. Marek Łos | JPG
 • 17 April 2024

  WYKŁADY PLENARNE

  Szanowni Uczestnicy, informujemy że w tym roku wykłady plenarne poprowadzą znamienici goście! W pierwszym dniu Zjazdu wykłady plenarne wygłoszą: prof. Maria SIEMIONOW oraz prof. Wiesław JĘDRZEJCZAK.

  Załączniki

  prof. Wiesław Jędrzejczak | JPG
  prof. Maria Siemionow | JPG
 • 17 April 2024

  Opłata konferencyjna

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że niższa opłata konferencyjna (zamieszczona na stronie) będzie naliczana jedynie w przypadku rejestracji do 31 maja 2024 roku. Po tym terminie opłata będzie wyższa o 25%. Zwiększenie opłaty nie dotyczy uczestników on-line oraz osób towarzyszących. Rejestracja uczestnictwa będzie możliwa do dnia 31.08.2024 roku. Po tym terminie będzie możliwa jedynie rejestracja on-line.
 • 8 March 2024

  Nagrody dla Młodych Naukowców

  Szanowni Państwo, tradycyjnie na najlepszych Młodych Naukowców będą czekały ciekawe nagrody. W tym roku do grona sponsorów nagród dla Młodych Naukowców dołączyły: ELSEVIER oraz EUROPEAN JOURNAL OF PHARMACOLOGY. Bardzo dziękujemy!

  Załączniki

  EJP | JPEG
  Elsevier | PNG
 • 29 February 2024

  SESJE MŁODYCH NAUKOWCÓW

  Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy młodych pracowników naukowych do zgłaszania prac. Jak każdego roku na autorów najlepszych doniesień ustnych i plakatowych czekają bardzo atrakcyjne nagrody! Dodatkowo studenci i doktoranci płacą tylko 200 zł opłaty konferencyjnej (przy rejestracji do końca maja). Sesje dla młodych naukowców zostały zaplanowane w piątek (sesja plakatowa - cały dzień, sesja ustna w godzinach popołudniowych). Aby doniesienie ustne lub plakat mógł być zakwalifikowany do Sesji Młodych Naukowców musi spełnić dwa warunki: po pierwsze, wiek minimum 50 % autorów nie może przekroczyć 35 roku życia oraz pierwszy i prezentujący pracę autor musi liczyć sobie nie więcej niż 35 lat. Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych pracowników nauki!
 • 29 February 2024

  Rejestracja

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż formularz rejestracyjny dostępny jest w zakładce "MENU". Po zarejestrowani powinniście Państwo otrzymać maila z potwierdzeniem rejestracji. W przypadku braku potwierdzenia lub kłopotami z rejestracją prosimy o kontakt z Sekretariatem Zjazdu.
 • 29 February 2024

  Prelegenci

  Udział w Zjeździe potwierdziła wybitna uczona - prof. Maria SIEMIONOW. Pani Profesor jest światowej sławy naukowcem i wybitną mikrochirurg, jest także profesorem ortopedii na Uniwersytecie Illinois w Chicago. Specjalizuje się w mikrochirurgii i transplantologii. Jest pionierem nowych technologii medycznych w transplantologii oraz terapiach komórkowych w zakresie regeneracji nerwów i mięśni.

  Załączniki

  prof. Siemionow | JPG
 • 18 August 2023

  WYKŁAD INAUGURACYJNY

  Szanowni Państwo, miło nam jest poinformować, że wykład inauguracyjny VI Zjazdu PTBMed wygłosi prof. Ian E. Alexander. Prof. Alexander (BMedSci, MBBS, PhD) jest profesorem pediatrii i medycyny molekularnej oraz Dyrektorem ds. Badań Laboratoryjnych i starszym specjalistą w Szpitalu Dziecięcym w Westmead (Sydney, AU). Prof. Alexander jest także szefem Zakładu Badań nad Terapią Genową, wspólnej inicjatywy Children's Medical Research Institute (CMRI) i The Sydney Children's Hospitals Network (SCHN), profesorem pediatrii i medycyny molekularnej na Uniwersytecie w Sydney oraz honorowym konsultantem w dziedzinie genetyki klinicznej w Westmead Hospital. Jego wykształcenie i codzienna działalność zarówno w zakresie medycyny klinicznej, jak i badań laboratoryjnych odzwierciedlają jego zainteresowanie przekładaniem postępu badań naukowych na poprawę zdrowia dzieci. Po ukończeniu specjalistycznego szkolenia pediatrycznego w Prince of Wales Children's Hospital, profesor Alexander uzyskał doktorat z biologii molekularnej w Garvan Institute w Sydney, a następnie ukończył szkolenie z genetyki klinicznej w Instytucie Murdocha w Melbourne. W dalszej kolejności podjął studia podoktoranckie w Fred Hutchinson Cancer Research Centre w Seattle (USA). Po powrocie do Australii profesor Alexander zajął się badaniami translacyjnymi oraz utworzył specjalistyczną platformę niezbędną do zastosowania nowych terapii w warunkach klinicznych. Jego specjalistyczna wiedza i zainteresowania obejmują transfer genów za pośrednictwem wektorów wirusowych, ze szczególnym uwzględnieniem narządów docelowych, takich jak wątroba i szpik kostny. Obie lokalizacje narządowe okazują się być niezwykle obiecujące w leczeniu chorób genetycznych u dzieci. Jego zespół stał się pierwszym w Australii, który leczył chorobę genetyczną (SCID-X1) za pomocą terapii genowej i jest uznanym liderem w tworzeniu tej ekscytującej dziedziny w Australii. Profesor Alexander przewodniczył Komitetowi Doradczemu ds. Terapii Komórkowych NHMRC (CTAC). Ponadto pomógł założyć Australasian Gene Therapy Society, został wybrany na pierwszego prezesa i został w 2009 roku dożywotnim członkiem tego Towarzystwa. Jego międzynarodowe uznanie potwierdzają zajmowane stanowiska: przewodniczącego Międzynarodowego Komitetu Amerykańskiego Towarzystwa Terapii Genowej i Komórkowej, australijskiego redaktora regionalnego Current Gene Therapy i zastępcy redaktora Human Gene Therapy i The Journal of Gene Medicine. W 2015 roku został mianowany członkiem Australijskiej Akademii Zdrowia i Nauk Medycznych oraz profesorem wizytującym na University College London.

  Załączniki

  prof. Alexander | PNG
 • 21 July 2023

  KOSZTY ZAKWATEROWANIA

  Koszty zakwaterowania i wyżywienia w trakcie pobytu na Konferencji pokrywacie Państwo samodzielnie. Proponujemy dla uczestników Zjazdu zakwaterowanie w Airport Hotel Warszawa po preferencyjnych cenach (15% bonifikaty od ceny na stronie internetowej na hasło VI Zjazd PTBMed). Proponowana zniżka dotyczy jedynie zarejestrowanych uczestników Zjazdu! Prosimy przy rezerwacji pokoju w hotelu poinformować o fakcie uczestnictwa w VI Zjeździe PTBMed.

  Załączniki

  Kawiarnia | JPG
  Sala konferencyjna | JPG
  Sala wykładowa | JPG
  Hotel | JPG
 • 20 July 2023

  Witamy!

  Witamy na stronie VI Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Biologii Medycznej. Serdecznie zapraszamy do śledzenia aktualności dotyczących Zjazdu. Do zobaczenia w Warszawie!

PROGRAM ZJAZDU / CONFERENCE PROGRAMME

Sept. 19, 2024

Rejestracja oraz powitalna kawa / Registration and welcoming coffee

INAUGURACJA ZJAZDU / OPENING CEREMONY

Chair: prof. Ewa Bulska, prof. Bolesław Kalicki, dr Robert Zdanowski

WYKŁAD INAUGURACYJNY / INAUGURAL LECTURE

Chair: prof. Jacek Malejczyk

WYKŁADY PLENARNE / PLENALY LECTURES

Chair:

Przerwa kawowa / Coffee break

Sept. 19, 2024

BIOLOGIA KOMÓRKI / CELL BIOLOGY

Chair: prof. Maria Anna Ciemerych-Litwinienko, prof. Jacek Malejczyk, prof. Jacek Z. Kubiak

Przerwa obiadowa / Lunch break

BIOLOGIA I MEDYCYNA ROZWOJU / DEVELOPMENTAL BIOLOGY & MEDICINE

Chair: prof. Bolesław Kalicki, dr Agnieszka Rustecka, dr Agnieszka Lipińska-Opałka

Sept. 19, 2024

EPIDEMIOLOGIA I CHOROBY ZAKAŹNE / EPIDEMIOLOGY & INFECTIOUS DISEASES

Sesja naukowa

Przerwa obiadowa / Lunch break

MEDYCYNA REGENERACYJNA I TERAPIE INNOWACYJNE / REGENERATIVE MEDICINE & INNOVATIVE THERAPIES

Sesja naukowa

Sept. 19, 2024

Sesja Posterowa VARIA

Sept. 20, 2024

WYKŁADY PLENARNE / PLENALY LECTURES

Moderator:

Przerwa kawowa / Coffee break

SESJE NAUKOWE / SCIENTIFIC LECTURES

patrz sale A i B

UROCZYSTA KOLACJA / GALA DINNER

Sept. 20, 2024

WYZWANIA DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ / CHALLENGES OF MEDICAL DIAGNOSTICS

Chair: prof. Barbara Wróblewska, dr hab. Aneta Ścieżyńska, dr Agnieszka Synowiec

Przerwa kawowa / Coffee break

IMMUNOLOGIA DOŚWIADCZALNA I KLINICZNA / EXPERIMENTAL & CLINICAL IMMUNOLOGY

Chair: dr hab. Barbara Joanna Bałan, dr hab. Bartosz Słomiński, dr Klaudia Brodaczewska

Przerwa obiadowa / Lunch break

ONKOLOGIA DOŚWIADCZALNA I KLINICZNA / EXPERIMENTAL & CLINICAL ONCOLOGY

Chair: prof. Claudine Kieda, prof. Witold Lasek, dr hab. Natalia Rozwadowska

Sept. 20, 2024

GENETYKA I BIOTECHNOLOGIA / GENETICS & BIOTECHNOLOGY

Chair: prof. Dorota Hoffman-Zacharska, dr hab. Natalia Rozwadowska, dr Marcin Pękalski,

Przerwa kawowa / Coffee break

MOLEKULARNE PODSTAWY CHORÓB / MOLECULAR BASIS OF DISEASES

Sesja naukowa

Przerwa obiadowa / Lunch break

SESJA MŁODYCH NAUKOWCÓW / YOUNG SCIENTISTS SESSION

Chair: prof. Małgorzata Kloc, prof. Leszek Lisowski, dr Paweł Mikulski

Sept. 20, 2024

Sesja Posterowa Młodych Naukowców / Young Scientists Poster Session

Sept. 21, 2024

WYKŁADY PLENARNE / PLENALY LECTURES

Przerwa kawowa / Coffee break

SESJE NAUKOWE / SCIENTIFIC LECTURES

patrz sale A i B

ZAKOŃCZENIE ZJAZDU / CLOSING CEREMONY

Sept. 21, 2024

CHEMIA MEDYCZNA I BIOCHEMIA / MEDICAL CHEMISTRY & BIOCHEMISTRY

Sesja naukowa

Sept. 21, 2024

TERAPIE EKSPERYMENTALNE I BADANIA KLINICZNE / EXPERIMENTAL THERAPIES & CLINICAL TRIALS

Sesja naukowa

WYKŁADOWCY / SPEAKERS

ALEXANDER Ian, prof.

WYKŁAD INAUGURACYJNY, 2024-09-19, 10 a.m. - 11 a.m., Sala A/B

ARCIMOWICZ Magdalena, dr

Trudne do leczenia rhinosinusitis w przebiegu choroby IgG4-zależnej., 2024-09-20, 12:30 p.m. - 2 p.m., Sala A

AUGUSTYNOWICZ Ewa, dr hab. n. med.

Profilaktyka półpaśca, 2024-09-19, 12:30 p.m. - 2 p.m., Sala B

AUGUSTYNOWICZ-KOPEĆ Ewa, prof. dr hab. n. med.

Wykład, 2024-09-20, 10:30 a.m. - noon, Sala A

BRINDELL Małgorzata, dr hab., prof.UJ

Wykład, 2024-09-21, 10:30 a.m. - noon, Sala A

BRZÓSKA-WÓJTOWICZ Edyta, prof. dr hab.

Wykład, 2024-09-19, 12:30 p.m. - 2 p.m., Sala A

BUŻAŃSKA Leonora, prof. dr hab. n. med.

Future of organoids in translational medicine, 2024-09-19, 3:30 p.m. - 5 p.m., Sala B

GRZESIOWSKI Paweł, dr

Wykład, 2024-09-19, 12:30 p.m. - 2 p.m., Sala B

JEMIELITY Jacek, prof. dr hab.

Wykład, 2024-09-21, 9 a.m. - 10 a.m., Sala A/B

KIEDA Claudine, prof.

Wykład, 2024-09-20, 12:30 p.m. - 2 p.m., Sala B

KLOC Małgorzata, prof. dr hab.

Effect of gadolinium-based MRI contrast agent Dotarem on macrophages., 2024-09-20, 10:30 a.m. - noon, Sala A

KUCHAR Ernest, prof.

Wykład, 2024-09-19, 3:30 p.m. - 5 p.m., Sala A

LASEK Witold, prof. dr hab. n. med.

Wykład, 2024-09-20, 12:30 p.m. - 2 p.m., Sala A

LEWANDOWSKA-SZUMIEŁ Małgorzata, prof. dr hab. n. med.

Wykład, 2024-09-21, 10:30 a.m. - noon, Sala B

LISOWSKI Leszek, prof.

Wykład, 2024-09-20, 10:30 a.m. - noon, Sala B

ŁOS Marek, profesor

Wykład, 2024-09-20, 9 a.m. - 10 a.m., Sala A/B

MALEJCZYK Jacek, prof. dr hab. n. med.

Wykład, 2024-09-19, 12:30 p.m. - 2 p.m., Sala A

MAŁEK Kamilla, prof. dr hab.

Wykład, 2024-09-20, 10:30 a.m. - noon, Sala A

MIKULSKI Paweł, dr

Wykład, 2024-09-20, 10:30 a.m. - noon, Sala B

MOSIENIAK Grażyna, dr hab. n. med.

WYKŁAD, 2024-09-19, 12:30 p.m. - 2 p.m., Sala A

PĘKALSKI Marcin, dr

Etiologia cukrzycy typu 1, 2024-09-20, 12:30 p.m. - 2 p.m., Sala A

POJDA Zygmunt, prof. dr hab.

Wykład, 2024-09-19, 3:30 p.m. - 5 p.m., Sala B

PYRĆ Krzysztof, prof. dr hab.

Wykład, 2024-09-20, 9 a.m. - 10 a.m., Sala A/B

RACIBORSKI Filip, dr hab. n. med. i n. o zdr.

Dezinformacja w immunizacji, 2024-09-19, 12:30 p.m. - 2 p.m., Sala B

ROZWADOWSKA Natalia, dr hab. n. med.

Wykład, 2024-09-19, 3:30 p.m. - 5 p.m., Sala B

SCHENK Tino, dr

High-intensity UV laser crosslinking for the study of aberrant DNA-protein interactions in cancer., 2024-09-20, 10:30 a.m. - noon, Sala B

SICIŃSKI Piotr, prof. dr hab.

Wykład, 2024-09-21, 9 a.m. - 10 a.m., Sala A/B

SIEMIONOW Maria, prof. dr hab. n. med.

Wykład, 2024-09-19, 11 a.m. - noon, Sala A/B

SIKORA Ewa, prof. dr hab.

Z tym prowadzącym nie skojarzono jeszcze wpisów w programie.

STEAR Michael, prof

Wykład, 2024-09-21, 10:30 a.m. - noon, Sala B

SZCZYLIK Cezary, prof. dr hab. n. med.

Wykład, 2024-09-20, 3:30 p.m. - 5 p.m., Sala A

TOŃSKA Katarzyna, prof. dr hab. n. biol.

Wykład, 2024-09-20, 12:30 p.m. - 2 p.m., Sala B

WOŁCZYŃSKI Sławomir, prof. dr hab. n. med.

Niekodujące RNA w patogenezie PCOS / Non-coding RNA in the pathogenesis of PCOS, 2024-09-19, 3:30 p.m. - 5 p.m., Sala A

WYRWICZ Lucjan, prof. dr hab. n. med.

Wykład, 2024-09-20, 3:30 p.m. - 5 p.m., Sala A

ZALEWSKA Marta, dr

Nowe podejście do pytań wrażliwych w statystycznym badaniu ankietowym., 2024-09-21, 10:30 a.m. - noon, Sala B

ZIÓŁKOWSKA Lidia, prof. dr hab. n. med.

Etiologia molekularna kardiomiopatii u dzieci, 2024-09-19, 3:30 p.m. - 5 p.m., Sala A

INFORMACJE / INFORMATION

PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW:

Streszczenia doniesień ustnych i plakatów (w języku angielskim) należy przysłać za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji. Nabór prac rozpoczyna się 01.01.2024. Zakończenie naboru prac - 31.07.2024.


PROGRAM KONFERENCJI PRZEWIDUJE:

•Wykłady plenarne zaproszonych gości (30 min.)

•Doniesienia ustne (10 min.)

•Sesje plakatowe (wielkość plakatu 70-100 cm). Sesje plakatowe będą odbywać się w ciągu całego dnia; sesja plakatowa VARIA - czwartek, sesja plakatowa Młodych Naukowców - piątek.

W ramach Zjazdu przewidziane są sesje młodych pracowników naukowych (pracownik nauki do 35 roku życia) – doniesienia ustne (10 min.) lub plakat

OPŁATY / FEES

  Konto bankowe

  68 1020 1042 0000 8102 0312 3098

  Dane do przelewu: Nazwa odbiorcy: POLSKIE TOWARZYSTWO BIOLOGII MEDYCZNEJ Nazwa banku: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA. W tytule przelewu proszę podać: Imię i Nazwisko, VI Zjazd PTBMed. Opłaty należy dokonać nie później niż 14 dni od rejestracji.

  Koszty uczestnictwa w konferencji

  Uczestnik standardowy

  Przy rejestracji do May 31, 2024
  800.00 PLN

  Uczestnik - członek PTBMed

  Przy rejestracji do May 31, 2024
  600.00 PLN

  Uczestnik - Młody Naukowiec (Student/Doktorant do 35 roku życia)

  Przy rejestracji do May 31, 2024
  200.00 PLN

  Uczestnik on-line

  Przy rejestracji do Sept. 19, 2024
  200.00 PLN

  Osoba towarzysząca

  Przy rejestracji do Aug. 31, 2024
  400.00 PLN

MIEJSCE / CONFERENCE VENUE

AIRPORT HOTEL OKĘCIE

Adres

ul. Komitetu Obrony Robotników 24
02-148 Warszawa

Airport Hotel Okęcie usytuowany jest w pd.-zach. części Warszawy, przy zbiegu dróg krajowych: S2, S7, S8, w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina. Jest to dogodny punkt w podróżach krajowych i zagranicznych. Sieć transportu publicznego łączy hotel z centrum Warszawy oraz węzłami komunikacji dalekobieżnej. T: +48 22 456 80 00 E: rezerwacja@airporthotel.pl

Komitety

Komitet Naukowy / Scientific Committee

prof. Bolesław Kalicki

Przewodniczący Komitetu Naukowego

prof. Ewa Bulska

Przewodnicząca Komitetu Naukowego

prof. Ian Alexander

prof. Ewa Augustynowicz-Kopeć

dr hab. Barbara Joanna Bałan

dr Klaudia Brodaczewska

prof. Leonora Bużańska

prof. Maria Anna Ciemerych-Litwinienko

dr Katarzyna Czarnek

dr hab. Katarzyna Donskow-Łysoniewska

prof. Karina Jahnz-Różyk

prof. Jacek Jemielity

prof. Claudine Kieda

prof. Małgorzata Kloc

dr hab. Jacek Z. Kubiak

dr hab. Ernest Kuchar

dr hab. Sławomir Lewicki

dr Agnieszka Lipińska Opałka

prof. Leszek Lisowski

prof. Marek Łos

prof. Jacek Malejczyk

prof. Kamilla Małek

dr Paweł Mikulski

płk dr hab. Marek Saracyn

dr Tino Schenk

prof. Piotr Siciński

prof. Maria Siemionow

prof. Andrzej. K. Siwicki

prof. Ewa Skopińska-Różewska

dr hab. Bartosz Słomiński

dr Agnieszka Synowiec

prof. Michael Stear

dr hab. Łukasz Szymański

dr hab. Aneta Ścieżyńska

dr Agata Tomaszewska

prof. Barbara Wróblewska

Komitet Organizacyjny / Organizing Committee

dr Robert Zdanowski

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

dr Agnieszka Rustecka

v-ce Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Iwona Błażejewska

Sekretariat

Monika Leśniak

Sekretariat

Ewa Szczucińska

Sekretariat

Andrzej Artemiuk

Agata Będzichowska

Andrzej Gawor

Mariusz Gierej

Marta Harazińska

Marcin Jakóbczyk

Aleksandra Majewska

Anna Olczak-Pieńkowska

Małgorzata Rogala

Olga Saracen

Edyta Woźniak-Dudzińska

Patronat i sponsorzy

Patronat

PATRONAT HONOROWY

Sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

Patronat

PATRONAT MEDIALNY